Doradca ds. nieruchomości

Grupa WGN działa na rynku blisko 30 lat. Jest największą siecią obrotu nieruchomościami w Polsce. Posiada ponad 70 Oddziałów, w których działa ponad 500 agentów i doradców.

W związku ze stałym, dynamicznym rozwojem agencja WGN Nieruchomości w Krakowie poszukuje agentów – doradców ds. nieruchomości.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży / wynajmu nieruchomości
  • obsługa klientów zainteresowanych zakupem / wynajmem nieruchomości
  • zawieranie umów pośrednictwa
  • przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu internetowego
  • prezentowanie nieruchomości klientom
  • udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie informatycznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności oraz determinacji w działaniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • chęci i umiejętności budowania relacji z klientami
  • doświadczenia w pracy w biurze nieruchomości

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie – stała miesięczna podstawa oraz dodatkowe wysokie atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • stabilną pracę, w dużej renomowanej i stale rozwijającej się firmie – średni okres zatrudnienia w WGN to około 8 lat
  • kompleksowe cykliczne szkolenia i stałe wsparcie przez liderów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doradztwo prawne dla agentów
  • dostęp do obszernej bazy klientów (ponad 25 000); średnia ilość transakcji / agent / miesiąc: 1,9

Buduj swoją karierę z marką WGN.

Zachęcamy do kontaktu:

Robert Stopa, e-mail: r.stopa@wgn.pl,  tel.  790 660 077